Ambalaj sektörünün ihtiyaç duyduğu  ve çeşitli  yöntemler ile  üretilen kalıp ekipmanlarının çizim ve üç boyutlu tasarım dosyalarının oluşturulması , Optik tarama , 3D tarama sonrası oluşan deformasyonların giderilmesi, Tersine mühendislik ,numune üzerindeki desenin düze alınarak başka formların üzerine tekrar sarılması , kalıp tasarımı , yeni ürün tasarımı ve yeni ürün geliştirmesi ve 3D Prototip konularında tasarımdan prototip aşamasına kadar profesyonel hizmetler sunmaktayız.

3D Optik tarama sistemi, paketleme kalıplarının üretim zamanını önemli ölçüde azaltır ve bu süreci basitleştirir.3D tarayıcıların CAD sisteminizle birleşmesi, size tamamen yeni bir stil yönetimi sunar. Kutuların scanner ile 3D modellerini oluşturabilir ve karmaşık şekillerin 3D yönetimini sağlayabilirsiniz.Bu sayede boyut karşılaştırmaları ve birtakım istatistikler elde edilebilir.

Temassız optik 3D tarama yöntemi size sunduğu yüksek hassasiyet ve zaman tasarrufu ile işlerinizi daha hızlı ve en ekonomik seviyede yapmanızı sağlar.

 

 

3D Baskı galeri

API –>