Web sitenizde,elektronik kataloglarınızda ürünlerinizi 3 boyutlu sergileyin,ürününüzün tam olarak nasıl birşey olduğunu,hangi işlevlere sahip olduğunu,farklı renk,şekil,geometri ve donanım seçeneklerinizi 3 boyutlu olarak test etme imkanını müşterilerinize sunun.Farklı simülasyon seçenekleriyle ürününüzün nasıl çalıştığını kolayca gösterin. ürününüz farklı konfigürasyonlarda üretilebiliyorsa bu konfigurasyonları deneme ve istedikleri konfigurasyonu sipariş verme şanşını müşterilerinize tanıyın...

 

Peki bu kadarmı hayır;

 

Mağazanızı,fabrikanızı,otelinizi,cafenizi,çiftliğinizi,evinizi kısaca mekanınızı 3 boyutlu olarak gezme şansını müşterilerinize sunabilirsiniz.

Müşterileriniz sanki mekanın gerçekten içindeymişcesine 3 boyutlu dolaşabilirler,örneğin bir otelin odalarını resepsiyonunu,mutfağını kısace her yerini internet üzerinden gezebilir böylece kolayca karar verebilirler.

 

Aşağıdaki örnekleri inceleyin;

 

3 boyutlu sanal tur'da pencerenin sol üstündeki ''önizlemeyi Aç'' Butonuna tıklayın açılan pencerede resimlere tıklayarak farklı renk alternatiflerini görün,simülasyon resimlerine tıklayarak sistemin çalışma simülasyonlarını izleyin.Yine sol üsteki ''Tam ekran görüntüle'' butonu ile sunumu tam ekran izleyin.

 

360 derece ürün turu'nda Farenizin sol tuşuna basılı tutarak veya ok tuşlarını kullanarak ürünü 360 derece çevirip bütün açılardan inceleyin.

+ ve - tuşları ile (zoom) ürünü yaklaştırıp uzaklaştırın

 

3 boyutlu sanal tur

OLYMPOS TASARIM - www.olymposdesign.com

Sanal Tur için Flash Player 9.0.28 veya daha sonraki bir sürümü gereklidir. son sürümünü indirin Flash Player indir ve bilgisayarınıza kurup tarayıcınızı yeniden başlatın.

 

 


360 Derece Ürün Turu

 

 

Farenizin sol tuşuna basılı tutarak ürünü 360 derece çevirebilirsiniz.

 

3 boyutlu ürün sunumları için tıklayın ->

 

 

 

3 boyutlu sunum , 3b panorama , 3b sunum , 3b ürün sergileme , 3 boyutlu ürün gösterimi , ürünü 3 boyutlu ser

gileme , 3 boyutlu ürün sunumu , izmir , tasarım , olympos , istanbul

 

 

 

 

 

 

 


3D Baskı galeri

API –>