Olympos Tasarım Mühendislik ve Ürün Geliştirme Hizmetleri ;

Makina, Makina elemanları,özel aparat tasarımları,Sistem tasarımları,Endüstriyel tasarımlar özelinde bilimum makina mühendisliği alanlarında faaliyet göstermektedir.2006 yılından günümüze kadar makina sektöründe ilkeli bir şekilde müşterilerine hizmet vermekte olan olympos tasarım, kaliteli ve ileri teknolojiye sahip makinaların tasarımında öncülük etmektedir.

olymposdesign olarak AR-GE çalışmalarını önemle dikkate alarak hızlı gelişen teknolojiyi istikrarlı bir şekilde takip edip , ürün ve hizmetlerimizde kaliteyi had safhada tutmayı kendimize ilke edindik. Bu ilke sayesinde zaman ve paradan tasarruf sağlayan benzersiz ürünlerin altına imzamızı atarak ülke gelişimine ve ekonomisine azımsanmayacak bir katkı sağladık ve sağlamaya devam diyoruz.

Makina tasarımlarının yanında kalıp ve her türlü yedek parça tasarımı alanında da faaliyet gösteren firmamız; yerleşim, rehabilitasyon ve yeni fabrika projelerinde çizim - optimizasyon ve proses, metod ve geliştirme konularında firmalara teknik danışmanlık hizmeti de sunmaktadır.

Her türlü özel tasarım endüstriyel makinalar tasarımı yapmakta olan şirketimiz, müşteri memnuniyetini esas alarak kaliteden ödün vermemektedir.

 

Olympos Tasarım, sektörün kanayan yarası olan güvensizliğin ve samimiyetsizliğin yerini Güven Ve Karşılıklı Hoşgörünün yer alması için her zaman müşterisi ile el ele çalışmaktadır ve genişleyen müşteri potansiyeli bu konudaki başarısının bi kanıtıdır....

 

OLYMPOS TASARIM MÜHENDİSLİK VE ÜRÜN GELİŞTİRME HİZMETLERİ

Makina tasarım ve mühendislik alanında hizmet veren %100 yerli sermayeli bir mühendislik şirketidir.

 

Olympos Tasarım ihtiyacınız olan her türlü tasarımda teknolojiyi sürekli takip ederek en son teknoloji ürünleri sizin için tasarlar.

 

Ar-ge (araştırma-geliştirme) mühendisliğin olmazsa olmaz kriterlerindendir.Olymposdesign ar-ge faaliyetlerine büyük önem verir ve kendini teknolojik olarak sürekli yeniler.İhtiyaç duyduğunuz teknik her konuda size destek sunar ve optimum üretim proseslerine ulaşmanızda size yol gösterir.

 

 

 

3D Baskı galeri

API –>